Noclegi

 

Firma KONTAKT BORNHOLM oferuje Państwu pomoc przy znalezieniu noclegów, przedstawiając poniżej oferty, z których można wybrać domek wg własnych upodobań.
Proszę nie pytać drogą mailową o przesłanie ofert, gdyż nie jest to możliwe. Oferta jest zbyt duża...

W razie problemów z samodzielną rezerwacją lub wyborem miejsca, proszę o kontakt telefoniczny na tel. kom. +48 791 347 902.

 

Istnieje możliwość rezerwacji noclegów na min. 2 noclegi, jedynie drogą telefoniczną.

 

Wchodząc przez naszą stronę na stronę Dancenter lub NOVASOL mogą Państwo zarezerwować samodzielnie jeden z wielu domków letniskowych. Taka rezerwacja (z wyprzedzeniem min. 3 tygodni) premiowana jest wysyłką przewodnika M. Jakubowskiego BORNHOLM po polsku, szczegółowej mapy Bornholmu oraz wieloma broszurami z ofertą bornholmskich atrakcji. Upoważnia to również Państwa do zwrócenia się o pomoc w rezerwacji, po wcześniejszym zapoznaniu się z ofertą i wybraniu numeru oferty.

 

Osoby rezerwujące domki przez moją stronę ale bez mojej pomocy proszone są o przesłanie swojego adresu wraz z nazwą firmy i numerem dokonanej rezerwacji, celem przesłania materiałów.

 

W związku z tym, że Bornholm dysponuje ograniczoną liczbą domków letniskowych, szczególnie tych z w miarę przystępną ceną, jeśli decydują się Państwo na wypoczynek na wyspie, proszę o jak najwcześniejszą rezerwację.

 

Generalną zasadą przy rezerwacji noclegów w sezonie jest dostępność na tydzień, przeważnie od soboty do soboty. Chociaż są wyjątki... jeśli poszukują Państwo noclegów na mniej niż tydzień, ale min. 2 noce, proszę o kontakt. Mogą Państwo też pytać o noclegi w hotelach czy pensjonatach (ceny w sezonie w granicach 700-1000 DKK za pokój 2-osobowy ze śniadaniem). W miarę możliwości postaram się Państwu pomóc.

 

Oszczędzając koszty przy wynajmie domków letniskowych (110 DKK na osobę za wynajęcie pościeli i ręczników) można ze sobą zabrać pościel, czyli prześcieradło, poszewkę na poduszkę i kołdrę (tutejsze kołdry mają szer. 140 cm), a sprzątając domek przed wyjazdem oszczędzą Państwo na płatnym sprzątaniu końcowym. Za zużycie prądu płaci się dodatkowo po ok. 2,5 DKK za 1 kWh.

 

Natomiast w cenę wynajmu pokoi gościnnych (bez śniadań) wliczony jest już prąd, woda i pościel. Pokoje przeważnie są dwuosobowe i z pewnością znacznie tańsze od cen w pensjonatach i hotelach.

 

Do dyspozycji osób przyjeżdżających z namiotami jest wiele campingów, których adresy można znaleźć m.in. KLIKNIJ TUTAJ lub na informacyjnych stronach o Bornholmie.

 

Bornholm oferuje również bazę tzw. Tanich pól namiotowych (opis i adresy KLIKNIJ TUTAJ, udostępnione przez Pana Grzegorza Karnasa i pochodzą z jego strony opisującej wyprawę na Bornholm w 2005 roku ) przeważnie z dostępem tylko do zimnej wody, w cenie (od 2008r.)20 DKK za noc.