Kursy Ho´oponopono

 

Proponujemy Państwu kursy Ho´oponopono połączone z kilkudniowym pobytem na wyspie, z programem w zależności od Państwa życzenia.

 

Kursy prowadzone są na Bornholmie przez Annę Kligert, która w 1999 roku została wyznaczona jako instruktorka Ho’oponopono w Danii i Polsce, przez hawajską kahunkę Morrnah Nalamaku Simeona ( kahuna = niosący tajemną wiedzę).

 

Ho´oponopono jest starym hawajskim procesem, dostosowanym do naszych czasów, dającym możliwość usunięcia zablokowań, które są przyczyną stresu, braku równowagi i choroby. Gdy zaakceptujemy, że jesteśmy całkowitą sumą wszystkich minionych myśli, uczuć, słów i czynów, że nasze obecne życie i podejmowanie decyzji zabarwione jest pamięcią z przeszłości, zaczynamy dostrzegać jak proces Ho´oponopono może zmienić całe nasze życie.

 

Kurs Ho´oponopono trwa dwa dni: w piątek i w sobotę, od godz.9.00 – 17.00
Planowane daty kursów w roku 2007:
25 - 26 maja ( planowany przyjazd w czwartek 24/5 )
21 - 22 września ( planowany przyjazd w czwartek 20/9 )

 

Cena kursu włącznie z podręcznikiem bez noclegów i wyżywienia: 1200 DKK (1 DKK = ok. 0,52 PLN)
Zgłoszenia przyjmowane są w miarę wolnych miejsc najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem kursu.
Bliższe informacje o Ho´oponopono oraz o Ani Kligert można znaleźć na stronie www.artvis.dk.

 

W sprawie organizacji dojazdu indywidualnego(samolot, prom) lub zorganizowanego (dołączenie do grupy osób), zakwaterowania (pokój gościnny, domek letniskowy, pensjonat, hotel) oraz ewentualnych wycieczek po Bornholmie - prosimy kontaktować się z nami, w sprawach dotyczących kursu – z Panią Anną Kligert, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.