Kołobrzeska Żegluga Pasażerska

 

Kołobrzeska Żegluga Pasażerska oferuje połączenia z Kołobrzegu do Nexo, ale połączenia te czasami są uzależnione od pogody panującej na Bałtyku. Oferujemy Państwu bilety na to połączenie w cenie przewoźnika.

 

W przypadku zainteresowania samymi biletami na rejs, proszę o kontakt na min. 3 dni przed planowanym rejsem.

 

W przypadku zainteresowania rejsem oraz wycieczką objazdową dla grupy lub rejsem i wizytą całodniową w Jobolandzie, proszę o rezerwację z wyprzedzeniem oraz kontakt telefoniczny: 791 347 902.

 

Przy rezerwacji biletów na rejs z Kołobrzegu oferujemy - w miarę wolnych miejsc - noclegi w Kołobrzegu w pokojach z łazienkami w cenie 40-65 PLN w sezonie, 35-50 PLN poza sezonem, w zależności od terminu, ilości dni pobytu i wielkości pokoju.
www.abra.kolobrzeg.pl

 

Prosimy o każdorazowe sprawdzenie przed rozpoczęciem podróży czy termin rejsu jest aktualny.

 

Uwaga:

1. Armator zastrzega sobie prawo zmiany cennika i rozkładu rejsów bez wcześniejszego zawiadomienia.
2. Istnieje możliwość rejsów czarterowych.

 

Na terminalu należy się zgłosić na godzinę przed rejsem z dokumentem tożsamości.

 

Uwaga:

Opłata za ładunek nie dotyczy przewozu bagażu podróżnego (który zabieramy bezpłatnie). W przypadku wyjazdu/powrotu innego dnia bilet należy liczyć dwa razy w jedną stronę.

 

Informacje ogólne

Statek odpływa z ul. Morskiej 2 (koło latarni morskiej).
Armator zastrzega sobie możliwość zmian rozkładu rejsów, cennika i odwołania rejsów z przyczyn podanych w Regulaminie przewozów zagranicznych "KŻP" Sp. z o.o. (dostępny poniżej).
W przypadku rejsów czarterowych możliwe jest stosowanie innego rozkładu godzinowego.

 

Tu możesz zarezerwować bilety indywidualne. W przypadku biletów grupowych - prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jeśli chcesz tylko zasięgnąć informacji, zadzwoń: 791 347 902 lub 947 11 11 13, a jeśli nie możesz, to napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zawsze podawaj komórkowy nr tel., może być przydatny do pilnego kontaktu, jeśli zarezerwujesz bilety.

Zanim napiszesz, sprawdź, czy na Twoje pytania nie znajdziesz tu odpowiedzi. Zapoznaj się również z Regulaminem Przewozów Pasażerskich .

 

Rezerwując i opłacając bilety weź pod uwagę, że rezygnacja z rejsu w czasie krótszym niż 24h przed rejsem wiąże się ze stratą wpłaconych pieniędzy.
Możesz też wykupić od razu ubezpieczenie KOSZTÓW IMPREZY TURYSTYCZNEJ ( 2,4% w przypadku imprez {rejs + wycieczka organizowana przez PHU Anna Brandt}, 3,5% same bilety).
Bliższe informacje w zakładce Ubezpieczenia turystyczne