Wycieczki jednodniowe

 

OFERTA INDYWIDUALNA wycieczka na Bornholm

 

Zapraszamy Państwa na rejs na Bornholm z Kołobrzegu z wycieczką po Bornholmie, organizowaną przez PHU Anna Brandt (bez zwiedzania NaturBornholm) w 2013 roku w cenie od 350*PLN z 2 noclegami w Domu Gościnnym ABRA

 

Najbliższe wycieczki w dniach 3 i 8 lipca 2013r.


O szczegóły można pytać telefonicznie: 791 347 902 w godz. 10-18.

 

Zastrzegam sobie, że w przypadku nie zebrania grupy min. 40 osób, w zamian zostanie zaproponowana wycieczka 4-godzinna, bez pilota z Kołobrzegu, ale z polskim przewodnikiem na wyspie.

 


 

Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem 5-godzinnej wycieczki objazdowej po wyspie z polskim przewodnikiem dla grupy min. 35 osób, prosimy o kontakt. Jeśli grupa jest mniej liczna, może dołączyć do innej grupy.

 

Orientacyjna cena dla grup: rejs z 5-godz. wycieczką, 2 noclegami w Kołobrzegu,oraz ubezpieczeniem turystycznym na zagranicę, maj, czerwiec, II połowa sierpnia i wrzesień: już od 350 PLN (w pokojach 3-5 osobowych)

 

Wycieczka bez zwiedzania NaturBornholm

 


 

Ceny naszych wycieczek zawierają:

 

- autokarową 5-godzinną wycieczkę objazdową po wyspie z polskim przewodnikiem (wycieczka bez zwiedzania NaturBornholm).
Osoby zainteresowane zwiedzaniem NaturBornholm mają możliwość wykupienia innej wycieczki wraz z biletem wstępu do NB, w cenie 120 PLN bez ubezpieczenia + 180 PLN rejs (ceny 2013r.)

 

- opiekę polskiego pilota już z Kołobrzegu

 

- zagraniczne ubezpieczenie turystyczne SIGNAL IDUNA TRAVEL w dniu wycieczki (NNW- 15.000PLN, KL 10.000EUR)

 

Grupom zorganizowanym polecamy ponadto śniadanie i obiadokolację na statku oraz lunch śledziowo-rybny w lokalnej wędzarni na Bornholmie.

 

Możliwość rezerwacji noclegów w Kołobrzegu od pokoi gościnnych do hoteli *****.

  

 

Do rezerwacji (najchętniej mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) potrzebne są następujące dane wszystkich uczestników:

 

imiona i nazwiska,
daty urodzenia,
adresy zamieszkania (do ubezpieczenia zagranicznego)
oraz kontaktowy numer tel. przynajmniej do 1 osoby.

 

Dla grup powyżej 100 osób możliwość charteru statku: w dowolny dzień i o dowolnej godzinie, jeśli nie koliduje to z grafikiem rejsów.

 

Masz pytania lub sugestie? Zadzwoń: 791 347 902 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a postaramy się przygotować ofertę właśnie dla Ciebie!

 


 

Program wycieczki 1-dniowej z Kołobrzegu na Bornholm (bez możliwości wejścia do NaturBornholm) organizowanej przez Kontakt Bornholm, PHU Anna Brandt

 

6:15 - 6:40 Spotkanie z przewodnikiem w porcie przy statku Jantar. Kołobrzeg, ul. Morska 2 (przed latarnią morską)
07:00 Odpływamy z portu Kołobrzeg
(istnieje możliwość zjedzenia śniadania w trakcie rejsu; parówki drobiowe, ser żółty, szynka, pomidor, ogórek, masło, pieczywo, kawa, herbata, miód, dżem - w cenie 22zł)
11:30 Przypływamy do portu Nexø (ewentualne przejście do centrum Nexø, informacji turystycznej, i bankomatu)
12:00 Wyjazd na wycieczkę objazdową Szczegółowy program wycieczki poniżej.
17:00 Powrót do portu zaokrętowanie na statek
17:30 Odpływamy z portu Nexø, dyskoteka na statku
Podczas powrotu istnieje możliwość wykupienia obiadokolacji, do wyboru 2 zupy: żurek z jakiem (8zł) i pomidorowa z ryżem (6zł) oraz 3 zestawy drugich dań jak poniżej:
Zestaw 1.Udko pieczone z kurczaka, ryż, surówka z kapusty pekińskiej - 25zł
Zestaw 2. Pieczeń wieprzowa w sosie, kluseczki, surówka z kapusty pekińskiej - 28zł
Zestaw 3. Kotlet schabowy, frytki, surówka z kapusty pekińskiej - 29zł
22:00 Przypływamy do portu Kołobrzeg

Na życzenie grup zorganizowanych przewidziana jest możliwość wykupienia dodatkowych atrakcji np. rejs łodzią z portu Hammerhavn do grot ukrytych w nadmorskim urwisku, rejs na wyspę Christiansø oraz inne, opisane w zakładce Atrakcje fakultatywne